מצבר במודיעין

מצבר במודיעין

קמתם בבוקר והרכב שלכם מתניע בקלות – מעולה. אבל אל תשכחו, לרכב הישראלי הממוצע יש דרישות תחזוקה רבות, במיוחד בשל השימוש הקבוע והעצום בכלי תחבורה בפרטיים אל מול כל מדינה אחרת בעולם. ובדיוק מסיבה זו, אתם רוצים להשקיע את כל המשאבים בחיפוש אחר חלקי חילוף עמידים וטובים. כאשר בראש הרשימה עומד החיפוש אחר מצבר במודיעין לרכב שלכם. בלי המצבר אין לכם יכולת להתניע את הרכב, בטח שלא לנסוע איתו לעבודה או ללימודים. ענק המצברים מספקת שירותי מצבר במודיעין, ללקוחות שרוצים לשמור על תחזוקה גבוהה או נתקעים עם מצבר לא תקין.

שירותי החלפת מצבר לרכב – משימה שחייבים לבצע

שעות נסיעה רבות בכבישי ישראל, נותנות את אותותיהן והרכב שלכם מתחיל להראות סימני בלאי קשים, במיוחד ביכולת השימוש שלכם במצבר הרכב. ההתנעה קשה יותר, האורות מעומעמים ומערבות החשמל ברכב לא מצליחות לתת את תפוקתן המלאה. ובדיוק בנקודה הזו, רגע לפני שהמצבר שובק חיים סופית, אתם רוצים לפנות לטיפול החלפת מצבר בזול, אצל ספק אמין ומיומן בתחום. האמינות היא שם המשחק במצברים, כי קשה מאוד לדעת אם מדובר על מצבר חדש או מחודש בעין לא מקצועית. כך שאתם רוצים להבטיח שאיש המקצוע מוכר ועובד על פי כל אמות המידה המוכרות בתחום הרכב והמצברים.

מצבר במודיעין – אילו מצברים קיימים כיום בשוק?

שוק המצברים הוא שוק רחב מאוד מכמה סיבות. ראשית בשל כמות המוצרים הקיימים. לכל רכב יש את סוג המצבר המתאים לו. למשל מצבר לקרוואן אל מול מצבר לקטנוע. כמו כן, יש משמעות לאיכות המצבר ולמותג אותו אתם בוחרים לרכוש. מצברי טיטניום נחשבים למוצרי יוקרה בעולם הרכב, אל מול מצברי שנפ העממים והנוחים מבחינת עלות. יחד עם זאת, ישנם גם הבדלים במפרטים הטכניים שמציעות החברות השונות, אשר יכולים להשפיע על ביצועי כלי הרכב שלכם. הדוגמה הבולטת ביותר היא השימוש במוצרים כמו מצברי פריקה עמוקה ככלי לשדרוג הרכב שלכם.

שירות מצבר עד הבית – קל, זמין, איכותי

ואולם, במקרים רבים מאוד, הצורך לבצע החלפת מצבר לרכב, בא לנהג הממוצע בהפתעה. הרי כולנו מכירים את זה, הלחץ של משימות היום יום דוחק, ואתם רוצים להספיק כמה שיותר דברים. רק שבין לבין הטיפול ברכב שלכם נזנח ופתאום אתם מוצאים את עצמכם באמצע הכביש, או בחניה של הבית עם מצבר שלא עובד וללא יכולת להתנייד ממקום למקום. הפתרון המוצע על ידי החברות הגדולות של חלפי הרכב הישראלים, הוא שימוש בשירות מצבר עד הבית. נכון, לעיתים ייתכן שהשירות יהיה יקר יותר, אך במקרה ואין לכם ברירה אחרת ואתם צריכים להשמיש את הרכב, מצבר עד הבית עם התקנה של איש מקצוע היא הדרך הקלה שלכם.

טיפול דחוף וגם תחזוקה שוטפת של מצבר במודיעין

אם אתם נוסעים שעות רבות מאוד על הכביש, ואתם לא רוצים להגיע ליום מבחן הרישוי השנתי עם רכב בבלאי עצום, טיפולי תחזוקה לאורך השנה הם חלק מהותי מהמשימות שלכם. ולכן, אתם רוצים לפנות מבעוד מועד לעזרת נותני שירותי בתחום הרכב, ובניהם גם לשירותי החלפת מצבר במודיעין של חברת ענק המצברים.
אנו מספקים שירותי החלפת מצבר לרכבים פרטיים, אופנועים וקטנועים, משאיות, רכבים כבדים ועוד..
כל בעל רכב ימצא אצלנו את המצב המתאים לו ולצרכים שלו. ובמקביל אנו מאפשרים לכם לקבל גם שירותי התקנה של המצברים, וכך אתם יכולים לחזור לשגרת הנסיעות הרגילה שלכם ללא דיחוי או עיכוב נוסף.

 

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

Call Now Button דילוג לתוכן