מצבר בפתח תקווה

מצבר בפתח תקווה

מי מאיתנו לא ראה אי פעם, רכב תקוע בצד הכביש, עם תקלת מצבר בפתח תקווה שמשביתה ומחייבת את הבעלים להסתייע בשירותי חברות החלפת מצברים ייעודיות? זו כמובן לא חוויה נעימה מאוד, אבל אי אפשר להאשים נהגים. הרי מצבר, בדיוק כמו כל בטרייה אחרת יכול לשבוק חיים בהפתעה וללא הכנה מוקדמת. מה גם שלפעמים, חוסר תשומת לב, (אם שחכתם את האורות דולקים למשך כל הלילה, למשל) פוגע בכשירות המצבר שלכם. ובדיוק מסיבה זו, אתם רוצים להשתמש בשירותי החלפת מצבר בפתח תקווה של חברת ענק המצברים.

שלוש סיבות מעולות לבצע החלפת מצבר בפתח תקווה

בדרך כלל, ללקוחות שלנו יש שלוש סיבות מרכזיות שבגללן הם פונים לקבלת שירות החלפת מצבר לרכב:

תחזוקה – אם אתם לא בטוחים שהמצבר שלכם פועל בדיוק באותה יעילות ואפקטיביות, כמו שאתם רגילים, בדיקה פשוטה תגלה לכם מה מצבו של המצבר. ואם, הבטרייה כבר התרוקנה או קרובה מאוד לסיים את תפקידה, שווה לכם לעצור ולבצע טיפול תחזוקה מונע לרכב שלכם. זו היא הדרך האחראית לנהוג ולהבטיח שלא תמצאו את עצמכם עומדים בצד הדרך עם רכב תקול.

שדרוג – ישראלים שרוצים להפוך את תחום הרכב לתחביב מקצועי, משקיעים בחיפוש אחר סוגים שונים של חלקי חילוף למכוניות שלהם, ברמות יוקרה שונות. בין היתר, גם ההתקנה של מצבר איכותי היא חלק מהסט המיוחל לשדרוג כלי הרכב.

טיפול בתקלה דחופה – אלו הם הרגעים הכי מאתגרים, בהם אתם צריכים להזמין שירותי מצבר עד הבית, גרר או תיקוני דרכים. על פי רוב, אין מנוס אלא לבחור במצברים מתוך מבחר מוגבל ולקבל שירות מהיר שיחזיר אתכם לשגרה, בכל מקום שבו אתם נמצאים. ולכן, מומלץ להימנע ככל האפשר מהתעלמות מבעיות במצבר ולצמצם היתכנות של מקרים כאלה.

מצברים לכל דורש – היצע וביקוש בעולם חלקי החילוף

היכולת שלכם לשפר פלאים את תפקודן של מערכות הרכב השונות, תלויה במידה בלתי מבוטלת במותגי חלקי החילוף שאתם בוחרים לרכוש. בין מצברי שנפ, המוכרים לכל ובין מצברי טיטניום יוקרתיים, יש טווח רחב מאוד של יכולות, מותרים וביצועים לפיהם ניתן לרכוש מצברים. ובדיוק כמו בכל תחום מסחר אחר, גם בעולם הרכב, אתם רוצים לבחון את המוצר החדש שלכם בהסתכלות של עלות מול תועלת. למשל, אם אתם נוהגים ברכב שטח מקצועי, ואתם מתייחסים לכלי הרכב שלכם כאל תחביב, בהתאמה גם תבחרו להשקיע במוצר משודרג ויקר יותר.

יחד עם זאת, רצוי מאוד לבצע סקר שוק מקיף, בין חברות ייצור, מותגים וספקים שונים. זו היא הדרך הבטוחה שלכם, הצרכנים לרכוש מצברים לרכבים על בסיס תמחור הוגן ודרישות ראליות שעונות בדיוק על היכולות הכלכליות שלכם.

בחירה שמתאימה לכם – היא הבחירה המושלמת

בכל פעם שתבצעו סקר שוק לרכישת מצברים, תגלו כי למוצרים שאנו, ברשת ענק המצברים, מוכרים יש יכולת לענות על כל הדרישות של הלקוחות שלנו. זאת, מפני שאנו מבינים את הצורך שלכם לשמור על הרכב, גם אם מדובר ברכב עבודה, רכב משפחה או רכב פנאי. ובהתאמה הצוותים המקצועיים שלנו עושים כל שביכולתם, כדי לאפשר ללקוחותינו למצוא את המצבר האידיאלי לרכב. כמו כן, אנו משקיעים במערך השירותים ללקוחות שלנו. בזכות התקנות יעילות ומקצועיות, אנו מקצרים לכם את זמן התקלה ומאפשרים חזרה מהירה לשגרת הנסיעות ולקצב החיים שאתם מכירים.

אוליי יעניין אותך גם:

 

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מצבר בפתח תקווה
Call Now Button דילוג לתוכן