בוסטר התנעה לרכב

בוסטר התנעה לרכב

בוודאי אם אתם מטיילים אדוקים וחובבי טבע, יצא לכם לא אחת להתרחק מהעיר ולהגיע לפינות החמד הנסתרות והשקטות ביותר של ישראל. אממה, יכול מאוד להיות שגם מצאתם את עצמכם תקועים עם מצבר תקול. זה הוא לא ממש תרחיש מופרך שכן מצבר תקול יכול להפתיע את בעלי הרכב ולגרום להשבתה מלאה של המערכות ללא יכולות תיקון. ואולם, כיום מוצר קטן בשם בוסטר התנעה לרכב מתיימר לעשות שינוי עצום בחייהם של נהגים ולהביא לכדי פתרון קל גם בטיולי שטח מרוחקים. 

מה הוא בוסטר התנעה לרכב ולמה אתם ממש רוצים לרכוש אחד כזה לרכב שלכם?

בוסטר הוא מוצר שעוצב במיוחד כדי לפתור בעיות של טעינה חשמלית במצבר, בעת שהרכב נמצא בנסיעה. במקרה וחלילה עצרתם לחניית לילה ובבוקר המצבר שבק חיים, חיבור מהיר של מטען המצברים לנקודת הטעינה של המצבר היא הדרך בה ניתן להחיות את הרכב שלכם. מטען המצברים הוא מטען רב עוצמה, קומפקטי ויעיל במיוחד, אותו אתם יכולים לאחסן בבגאז' הרכב או לקחת יחד אתכם (שכן ישנם דגמים שיכולים לשרת אתכם לטעינת מוצרי חשמל אחרי בעת שהייה בשטח). את המטען אתם יכולים לחבר לחשמל בבית וכך להבטיח שהוא יעמוד לרשותכם כל העת ויציל את הרכב שלכם במקרה חירום. יחד עם זאת, אל לכם להסתמך בלבד על המטען ואם חלה תקלה משביתה במצבר, פנו מיד לעזרתם של אנשי מקצוע לביצוע ההחלפה של מצבר הרכב.

מוצר קטן, עם רעיון ענקי!

ככל והטכנולוגיה מאפשרת, גם עולם הרכב עושה מאמצים להיכנס למאה ה 21 עם המצאות גדולות. ובמידה רבה מאוד השינוי שהביא לחייהם של נהגים בוסטר התנעה לרכב הוא עצום. כל נהג שנכנס לחנויות חברת ענק המצברים מקבל סקירה קצרה מהצוות שלנו ולומד על היתרונות המדהימים שיש למצבר כזה. כיום מרבית הלקוחות הקבועים שלנו לא יכולים לצאת לנהיגה, בד בבד בשטח, בלי שהם בודקים שיש ברשותם בוסטר התנעה לרכב שמוטען במלוא העוצמה.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

בוסטר התנעה לרכב

אוליי יעניין אותך גם: