התקנת מצבר בבית הלקוח

התקנת מצבר בבית הלקוח

אם יש תקלה אחת במכונית, שאף אחד לא רוצה להגיע אליה, מדובר על השבתה מלאה של מצבר הרכב שלכם. בעיקר מפני שאי אפשר לצפות את התקלה ואתם יכולים במהירות למצוא את עצמכם מושבתים לגמרי מנהיגה, בעיצומו של היום הכי עמוס בשבוע שלכם. במצב כזה אין שום ברירה, אלא לעצור לגמרי את כל שגרת היום שלכם, עד לרגע שבו תוכלו לקבל שירותים של מוסכניק. והיום, הרבה יותר קל להחליף מצבר בעזרת שירותי התקנת מצבר בבית הלקוח, אותם ניתן להזמין בשיחת טלפון אחת. כל מה שאתם צריכים לעשות, על מנת לבצע התקנת מצבר בבית הלקוח, הוא לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת ענק המצברים, ואנחנו נגיע אליכם במהירות האפשרית.

שירותי התקנת מצבר בבית הלקוח – לכל צורך או דרישה

בין שמדובר על כלי הרכב המשפחתי שלכם ובין שמדובר על כלי הרכב של העבודה, אם אין לכם יכולת להתניע את המכונית בגלל מצבר שהלך, זו היא בעיה חמורה שחייבים לתקן ללא דיחוי. כל ניסיון להתניע את הרכב, עלול לגרום לבעיות הרבה יותר קשות, כך שאתם ממש לא רוצים לנסות את מזלכם. ולכן, הפתרון הכי טוב עליו אתם יכולים לחשוב הוא טלפון לשירותי התקנת מצבר עד הבית שיגיעו עד אליכם ויעזרו לכם להתמודד עם האירוע. כמובן שחשוב לוודא שהצוות מגיע עם הציוד והחלפים הנחוצים והמתאימים למכונית שלכם, כדי שלא תבזבזו זמן על המתנות מיותרות בצד הדרך.

אל תשחקו עם נושאי הבטיחות, בכלל.

גם אם צוות התיקון מגיע לבית שלכם או למקום העבודה, עם כל הכלים הדרושים, עדיין חשוב לבדוק שהם מציעים לכם לבצע החלפה למצבר חדש ואיכותי. אתם לא רוצים לבצע החלפת מצבר יקרה ואז לגלות שמדובר על מצבר משומש או לא תקין ואתם שוב נתקעים באמצע הכביש עוד כמה ימים. בנושא הבטיחות והנסיעה החלקה, הצוות של ענק המצברים לא מוכן לקחת סיכונים מיותרים. אנו עושים את כל המאמצים להעניק לכם שירותים מעולים, על בסיס חלפים של המותגים הכי גדולים בעולם המצברים.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם: