כל מה שרציתם לדעת על מצבר למשאית

מצבר למשאית – למה זה כל כך חשוב?
המשאית אולי משתקפת ככלי חזק ועוצמתי, אך גם היא, כמו הרכב הפרטי והקטן, צריכה תמיכה מערכתית על מנת לשרת את הנוהגים בה.
אם ידעתם ואם לא, גם המשאיות נהנות מאספקת צרכי החשמל שלהן על ידי המצברים.
מעבר לכך שהמשאית אינה יכולה להתנייד ממקום למקום ללא מצבר תקין, הרי שהמצבר הוא גם זה האחראי לפעילות התקינה של המצת במשאית, של החלונות החשמליים, של הרדיו המנעים את הנסיעה של הנהגים ושל המזגן שהופך את הנסיעה לבטוחה וממוזגת.

המצברים המוצעים למשאיות בפעולתם יוצרים זרם חשמלי המביא להנעת המשאית. 
מצבר ללא ספק הוא אחד האביזרים החשובים והמהותיים ביותר במשאית שלכם.
כל המידע הנחוץ לכם על מצבר למשאית, כאן לפניכם:

התאמת מצבר למשאית

מטבע הדברים, המצברים המיועדים למשאיות גדולות הינם גדולים יותר.
הסיבה הראשונה היא מאחר וגודלם מתאים לגודל המשאית, ואילו הסיבה השניה היא כל הרכיבים הפנימיים שהינם גדולים יותר בהשוואה לרכיבים המשולבים במצברים המיועדים לכלי הרכב הפרטיים.
כידוע, ישנו מגוון רחב של משאיות בגדלים שונים, ובהתאם גם מתאימים את המצבר למשאית, לגודלה ולצריכת החשמל שלה.
במרבית המקרים, המצברים המותאמים למשאיות מבוססים על 24v, כאשר העוצמה החשמלית שלהם מגיעה לממוצע של 100 אמפר.
לצורך השוואה, המכוניות הפרטיות מסתפקות במצברים שהעוצמה המירבית שלהם מגיעה לכ-60 אמפר בממוצע.

מצבר משומש או חדש – מה הכי טוב למשאית?

כידוע, משאיות הן כלי עבודה, כך שחשוב מאד להבטיח שהמצבר המשולב בהן יסייע בעבודה ולא יפתיע בהפתעות בלתי נעימות.
כיום, גם חנויות מובילות וגם אנשים פרטיים מציעים למכירה מצברים שכבר נעשה בהם שימוש.
לא אחת, המצבר המשומש אכן מסתמן כחלופה לא רעה בכלל, אך במקרים מסוימים: במידה והשימוש שלכם במשאית הינו לתקופה מוגבלת, תוכלו לבחור במצבר משומש. במידה ולא, לכו רק על מצבר חדש שתוכלו להפיק ממנו את המיטב וליהנות ממנו לתקופה המרבית.

קחו בחשבון כי מצבר לא איכותי למשאית שלכם, הוא מצבר שיכול לגרום לכם להפסיד כסף.
כאמור, משאיות הן כלי עבודה, כך שבעת שכלי העבודה שלכם יהיה מושבת מאחר והמצבר אינו מגיב, אתם מפסידים כסף ופוגעים במוניטין שלכם אל מול הלקוחות הצורכים את השירות שלכם. לכו רק על מצברים איכותיים, חדשים ועם תעודת אחריות.

מצבר משומש לא תמיד חוסך לכם כסף

שימו לב, כי המצברים המשומשים שנמכרים במרבית המקרים נותרים ללא אחריות, זאת מאחר ותקופת האחריות במרבית המקרים הינה לשנה או לשנה וחצי.
המשמעות? במידה ורכשתם מצבר משומש וכעבור שבוע צצה בו תקלה, כשל או ליקוי מסוים שעליתם עליו, לא תוכלו לממש את האחריות שלכם וכל טיפול או תיקון שיתבצע יעלה לכם כסף, מה שלא אחת הופך את העסקה ללא כדאית ולכזו שלא באמת חוסכת לכם.

המשאית לא מניעה? מצבר חדש יניע!

את כלי העבודה שלכם אתם צריכים פועל, כך שבעת שהמצבר מאותת כי קשה לו, צריך להעניק לו מענה איכותי ומהיר.
לשמחתכם, כיום במקרים בהם אתם נתקעים עם המשאית בעקבות תקלה שמקורה במצבר, אתם מקבלים מענה מהיר משתוכלו לדמיין. עד היום מה שהיה קורה הוא שהיה עליכם להזמין גרר במקרה הגרוע, או במקרה הפחות גרוע להתחיל במסע לוגיסטיקה סבוך הכולל טובות מחברים שיגשו לחנות מצברים לרכוש עבורכם מצבר.
כעת, הכל בהרבה יותר: ישנו שירות המאפשר לכם ליהנות ממצבר המגיע עד אליכם! אם אתם בבית והמשאית בחניה לא מניעה בעקבות כשלים במצבר, יגיע מצבר עד הבית! נתקעתם באמצע הדרך בדרך ללקוח? הישארו היכן שאתם במקום מבטחים, והמצבר יגיע עד אליכם!

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מצבר למשאית
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן