כמה זמן בממוצע מחזיק מצבר?

אם יש לכם רכב פרטי, הרשו לנו לנחש שאתם מכירים היטב את הסיטואציה הבאה: אתם קמים בוקר אחד בדרככם לעבודה, מנסים להניע את הרכב ומגלים שהמכלולים החשמליים השתגעו. אתם עושים אחד ועוד אחד ומבינים שהמצבר הלך ועכשיו אתם תקועים וחייבים לגשת ולהחליף מצבר באופן מיידי.

את הסיטואציה הזו אנחנו כאן בחברת ענק המצברים מכירים היטב וחשוב לנו לעזור ללקוחות שלנו ולמנוע אותה מראש. איך עושים את זה? מבררים מהי תוחלת החיים של המצבר שלנו, בודקים אותו לקראת הסוף ומחליפים אותו לפני שהוא מסיים את חייו. אז כמה זמן בממוצע מחזיק מצבר? בואו ננסה להבין.

בהתאם למה הזמן הממוצע משתנה?

קודם כל צריך להבין שיש הרבה סוגים של מצברים שונים. יש מצבר לרכב פרטי מונע בנזין, סוגים של מצבר לקטנוע, דגמים של מצבר פריקה עמוקה לרכב חשמלי, מצברי טיטניום ועוד. כמו כן יש הרבה מאד מותגים שונים וחברות – למשל מצברי שנפ (מותג ישראלי מוביל), מצברי טיטניום (מותג חדש שנחשב לפורץ דרך וחדשני), מצברי בוש ועוד. המשמעות היא שלא כל מצבר מחזיק בדיוק לאותו זמן וזה תלוי בנוסף גם באופן השימוש ברכב.

עם זאת אפשר בהחלט לדבר על זמנים ממוצעים. המצבר הממוצע יחזיק במשך שנתיים וחצי. מצברים חזקים, איכותיים ובדרך כלל יקרים יותר יחזיקו אפילו עד שלוש שנים. לעומת זאת כשמדובר על מותגים סינים וחיקויים זולים, הרבה פעמים אנחנו מדברים תוחלת של חיים של שנה עד שנה וחצי לכל היותר.

איך להאריך את תוחלת החיים של המצבר?

חשוב לדעת שעם פעולות נכונות אפשר להאריך את תוחלת החיים של המצבר. חשוב לקחת אותו לבדיקה תקופתית פעם בשנה וכן למרוח גריז מיוחד על הקטבים למניעת קורוזיה. בנוסף חשוב להימנע ממצבים של פריקת מצבר, מה שיקצר משמעותית את החיים שלו.

רוצים לדעת עוד על תוחלת חיים של מצברים ולשאול שאלות אחרות? צרו קשר עוד היום וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה!

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

כמה זמן בממוצע מחזיק מצבר?
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן