מה הוא מצבר איכותי?

כשלקוחות מגיעים אלינו כאן אל חברת ענק המצברים ומבקשים לקנות מצבר חזק ואיכותי, הם בדרך כלל שואפים לקנות מצבר שישרת אותם במשך שנים ארוכות ואם אפשר על הדרך אז גם שיהיה מצבר בזול. אבל מה הוא מצבר איכותי בכלל? מה ההבדל בין מצברים טובים למצברים לא טובים? בואו ננסה להבין את כל ההבדלים ונזכיר שניה לפני שאם יש לכם שאלות נוספת לפני רכישת מצבר לרכב אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל זמן!

הפרמטרים המגדירים מצבר איכותי – 

אם כך ישנם כמה פרמטרים המגדירים אם מצבר הוא איכותי הוא לא, בואו נדבר עליהם:

  • תוחלת חיים: תוחלת החיים הממוצעת של מצבר היא בין שלוש לחמש שנים. המצברים הטובים ביותר הם אלו שמחזיקים הכי הרבה זמן כמובן.
  • אטימות: זוהי אחת התכונות החשובות ביותר של מצבר. מצבר אטום הוא מצבר יעיל וכאן בעצם קיימת התחרות העיקרית בין סוגים שונים כמו מצברי שנפ, מצברי בוש, מצברי וולטה וכן הלאה.
  • עמידות לתנאי הדרך: מצברים צריכים לעמוד בכל מה שהרכב בו הם מותקנים עומד. בגלל זה הם חייבים להיות חזקים ויצוקים וככל שמצבר הוא חזק יותר כך הוא יותר איכותי.
  • עמידות בפני מזג האוויר: בעיקר בפני טמפרטורות גבוהות בקיץ וטמפרטורות נמוכות בחודשי החורף. מצבר איכותי בישראל הוא כזה שיעמוד בקלות במזג האוויר הלוהט של חודשי הקיץ החמים.

 

תעודת אחריות – ערובה לאיכות

אז איך תדעו עם מצבר כלשהו הוא איכותי הוא לא? ובכן, זה לא משנה אם זה מצבר פריקה עמוקה לרכב חשמלי, מצברי טיטניום, מצבר לקטנוע או כל סוג אחר – כל מצבר תמיד מגיע עם תעודת אחריות מטעם היצרן. ככל שמסגרת האחריות היא ארוכה יותר, כך המשמעות היא שמדובר על מצבר אמין ואיכותי יותר וחברות המצברים לא בונות על תיקונים והחלפות שיגרמו להוצאות כספיות.

אם אתם עדיין לא בטוחים אם מצבר הוא איכותי או לא, כל מה שאתם צריכים זה לפנות אלינו. אנחנו נשמח למצוא עבורכם דגם מתאים במחיר מעולה שישרת אתכם שנים ארוכות קדימה!

 

 

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

מה הוא מצבר איכותי?
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן