מטען מצברים

יש מעט מאוד דברים יותר מעצבנים בחייו של נהג, מאשר לנסות להניע את הרכב, ולגלות שהמצבר סיים את חייו.
למרבה המזל, קיימים לא מעט פתרונות לתקלה הזו.
אתם יכולים לגרור את הרכב למוסך, על מנת להחליף את המצבר או להטעין אותו , או לנסות להניע את הרכב באמצעות כבלי הצתה.
בשנים האחרונות מגלים יותר ויותר בכלי רכבים את היתרונות של שירות מצבר עד הבית, המוענק על ידי רשת ‘ענק המצברים’, אולם אם אתם מעוניינים להימנע מהתקלה הנפוצה הזו, רכישת מטען מצברים היא פתרון נהדר עבורכם.

מהו מטען מצברים

כמעט כל אחד מאיתנו נאלץ להתמודד עם מצבר שהתרוקן, לאחר תקופה ארוכה של חוסר טעינה.
אולם חשוב לדעת כי גם אם איננו שמים לב לכך ביום יום, מצברים פועלים באופן הטוב ביותר כאשר הם טעונים במלואם, כאשר מצברים הטעונים חלקית חשופים ליותר תקלות. מטען מצברים איכותי, יבדוק את המצבר שלכם, יטען אותו בעת הצורך ואף יתריע מראש על תקלות.

מי צריך מטען מצברים

אם אתם נוהגים ברכב פרטי, קטנוע, אופנוע ים, טרקטורון או רכב פנאי מסוג אחר, אתם זקוקים למצבר תקין ואיכותי שיאפשר לכם להניע את הרכב ולספק אנרגיה למערכות השונות המותקנות בו.
על מנת להיות בטוחים שהמצבר ברכב שלכם יהיה טעון ולא יאכזב אתכם ברגע בו תזדקקו לו, אתם צריכים מטען מצברים.

כמה עולה מטען מצברים

כמו לפני כל רכישה, גם לפני רכישה של מטען למצבר, מומלץ לוודא תחילה את סוג המטען הדרוש לכם, רצי לעשות זאת תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בתחום המצברים. לאחר שאיתרתם מטען למצבר שיענה לצרכים שלכם, באפשרותכם לבצע סקר שוק כדי לקבל את ההחלטה הסופית. מחירו של מטען מצבר לרכב יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לדגמים בסיסיים ועד לכמה אלפי שקלים עבור מטען מקצועי.

קבלו יותר מהמצבר

מטעני מצברים רבים כוללים תכונות ופונקציות ייחודית, השומרות על המצבר ומאריכות את חייו.
ישנם מטעני מצברים המעניקים למצבר את המתח הדרוש לו בכל אחד משלבי הטעינה ועוברים למצב טעינת תחזוקה לאחר עשרה ימים של טעינה רצופה. מטענים אלה מבצעים בנוסף גם פעולות להסרת משקעי חומצה, על מנת לשמור על רמת הביצועים של המצבר, ומאפשרים טעינה בטמפרטורות נמוכות, הדורשת מתח גבוה.

מטען מצבר לרכב ברשת ענק המצברים

שירות מצבר עד הבית של רשת ענק המצברים יאפשר לכם להחליף מצבר לא תקין במצבר חדש, בלי לצאת מהבית.
אנשי השירות של ענק המצברים הפרוסים ברחבי הארץ יגיעו אליכם תוך זמן קצר, יבדקו את תקינות המצבר שלכם ובמידת הצורך יחליפו אותו.
בעזרת מטען מצברים איכותי, תוכלו להאריך משמעותית את חיי המצבר שלכם, ולהיות בטוחים שלא תזקקו לשירות מצבר עד הבית לעיתים תכופות.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מטען מצברים
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן