מצברים במבצע – האם זו לא סכנה?

מצברים במבצע – האם זו לא סכנה?

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב.
מדובר ברכיב אשר מעניק לרכב כוח רב, בזכותו אפשר להתניע את הרכב, ליהנות מצלילי המוזיקה ברדיו, לכוון GPS ולדבר באמצעות הדיבורית.
משום כך, כאשר המצבר מתחיל להראות סימני מצוקה, אנו חוששים מהמחיר שנצטרך לשלם עבור המצבר. באופן אוטומטי אנו מדלגים על מצברים במבצע, שהרי לא נסכן את עצמנו ואת הרכב בבחירת מצבר בלתי איכותי.
אך התפיסה שמצבר איכותי מוכרח להיות יקר היא מוטעית מיסודה.

לא חייבים לקנות מצבר יקר

אפשר לקנות מצבר זול שהוא אמין, מצבר הפועל על בסיס חומצה ומים  יכול לשמש אתכם למשך 3-4 שנים. העניין הוא שלא מדובר רק במצבר עצמו, אלא בחברה שמציעה אותו.
אם אתם מוצאים חברה מקצועית המציעה מגוון רחב של שירותים, חברה שהצוות שלה מבין היטב במצברים, אין סיבה לדאגה. כי חברה כזו דואגת לבדוק את המצבר לפני שהוא מגיע לידיה. אז אם חיפשתם היטב, שאלתם חברים בפורום ובפייסבוק, התייעצתם עם בני משפחה ואספתם המלצות על חברה מובילה, לא צריכה להיות סיבה לדאגה.

מצברים בזול עד הבית – האם להזמין שירות עד אליך או לבקש כבלים?

בעבר כאשר הייתם נתקעים בלי מצבר, הייתם מבקשים כבלים, היום חברת ענק המצברים מציע שירותי החלפת מצברים עד הבית, במחירים זולים ואטרקטיביים השירות מבוצע על ידי איש מקצוע שמגיע תוך פחות משעה עד אליכם! והמחירים אטרקטיביים

גם אנחנו אחראים על המצבר

כאשר מתקינים ברכב שלכם מצבר חדש, הכדור עובר לידיים שלכם. 
כעת, עליכם לשמור עליו ולוודא שישמש אתכם לטווח ארוך.
אם אין לכם אופנוע או משאית, סביר להניח שרכשתם מצבר חומצה ולא מצבר הפועל על ג’ל, ולכן כדאי לשמור עליו למשך 3 השנים הבאות עד לפעם הבאה. דאגו להוסיף מים למצבר או קראו לאיש מקצוע כמו חשמלאי רכב שיוכל לעשות זאת עבורכם.

מתי צריך לקנות מצבר חדש

התשובה המידית היא בתום האחריות, אבל למעשה המצבר גם יכול להודיע לכם שהחיים שלו מתקרבים לקצם ועל כן אין צורך למהר להחליף את המצבר בתום האחריות אלא לחכות שהמצבר יסיים את עבודתו לחלוטין.
אחד הסימנים הראשונים הוא הקושי להתניע את המצבר.
אם אתם מרגישים שאתם צריכים לסובב את המפתח שוב ושוב כדי להתניע את הרכב, כדאי לחשוב על רכישת מצבר חדש. כמו כן, המצבר עלול לאבד מכוחו, כך שלוח המחוונים לא יאיר חזק כמו פעם וצלילי המוזיקה הבוקעת מהרדיו יהיו קטועים.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מצברים במבצע – האם זו לא סכנה?