מצבר לאוטו

מצבר לאוטו - למה הוא חשוב?

מצבר לאוטו הוא אחד הרכיבים החיוניות ביותר ברכב שלכם. הוא מספק את האנרגיה הדרושה להתנעת הרכב, ואת המתח למערכות החשמליות השונות, ביניהן: האורות החיצוניים והפנימיים, הדיבורית, נגן המוזיקה ועוד.
בשונה ממערכת החשמל הביתית אליה מגיע חשמל המיוצר בתחנות הכוח של חברת החשמל, מצבר לאוטו פועל בדרך שונה. במאמר זה, נעסוק בקצרה בעקרונות הפעולה של מצבר לאוטו. 

מה גורם למצבר להתרוקן?

כאשר המנוע כבוי, המצבר מספק את האנרגיה הדרושה להפעלת המערכות השונות. כאשר המנוע פועל, הוא מפעיל, לרוב באמצעות רצועה ייעודית, את האלנטרנטור – הרכיב שמטעין את המצבר.
תקלה באלטרנטור, או קרע ברצועת האלטרנטור עלולים לגרום לטעינה חלשה או להפסיק לחלוטין את הטעינה, עד שהמצבר מתרוקן.  

איך בוחרים מצבר לרכב?

מצברים לרכב מיוצרים במגוון תצורות ועוצמות.
מצבר למאזדה 3 יהיה בעל מימדים וקיבולת אמפר שלא יתאימו לרכב אחר, ואילו מצבר למאזדה 2 עשוי להיות בעל תכונות שונות מאלה שתמצאו במצבר אחר – מצבר לפורד פוקוס למשל. לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש מצבר למאזדה 3 וודאו תחילה כי הוא עונה על הדרישות של יצרן הרכב.
במידה ולא הצלחתם למצוא מצבר למאזדה 3 המומלץ על ידי היצרן, התייעצו עם מומחה למצברים שיסייע לכם למצוא חלופה הולמת.

 כמה עולה מצבר?

 לאחר שווידאתם את התכונות ואת המימדים של המצבר הדרוש לכם, יהיה עליכם לקבל החלטות הנוגעות ליצרן המצבר ולמקום בו תרכשו אותו.
על ליבם של היצרנים הישראלים מתחרים לא מעט מותגי מצברים מקומיים ובינלאומיים, המציעים מבחר מצברים לכל כלי הרכב.
מחירו של מצבר למאזדה 3 עשוי להיות שונה משמעותית בין יצרן ליצרן ובין משווק למשווק, כך שמומלץ להתייעץ עם חברים ובני משפחה בעלי מאזדה 3 ועם מומחים למצברים ולערוך סקר שוק באינטרנט. 

מצבר לאוטו ברשת ענק המצברים

 ברשת ענק המצברים הפועלת בפריסה ארצית, תוכלו למצוא מבחר מצברים איכותיים, המתאימים לסוגים רבים של כלי רכב.
בין המצברים אותם תוכלו למצוא ברשת ענק המצברים: מצבר למאזדה 3, מצבר למאזדה 2, מצבר לפורד פוקוס, מצבר ליונדאי גטס, מצבר לטויוטה קורולה 2008, מצבר לסוזוקי sx4, מצבר להונדה סיוויק, מצבר לדייהטסו סיריון ועוד.
המומחים של רשת ענק המצברים יעמדו לרשותכם ויסייעו לכם למצוא את המצבר המתאים לרכב ולתקציב שלכם. 

מצבר לאוטו עד הבית 

אם אתם מעוניינים לרכוש מצבר למאזדה 3, מצבר למאזדה 2, מצבר לפורד פוקוס, מצבר ליונדאי גטס, מצבר לטויוטה קורולה, מצבר לסוזוקי sx4, מצבר להונדה סיוויק, מצבר לדייהטסו סיריון, או מצבר לכל רכב אחר, חשוב שתדעו כי ברשת ענק המצברים תיהנו מהמחירים המשתלמים בישראל.
שירות מצבר עד הבית אותו מפעילה הרשת, יאפשר לכם לבצע החלפת מצבר לאוטו בלי לצאת מהבית.
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לרשת ענק המצברים ולהמתין לבואו של הטכנאי.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

  • ניקוי ריפודי רכב – ישנם מקרים שעקב הצפה ברכב הנהגים סובלים מרטיבות בריפודים. יש לזכור שבזמן רטיבות הריפודים נוצרים רבדים של חיידקים ועובש מה שמסכן את בריאותכם ולכן מחובתכם לטפל בבעיה בהקדם. 
מצבר לאוטו