סימנים שהגיע הזמן להחליף מצבר

מתי מומלץ להחליף מצבר?

מצבר הוא מוצר בעל תפקיד חשוב מאד במערכת ההנעה של הרכב.
כשהמצבר מתרוקן, לא מועברת אנרגיה למנוע ולכן אין אפשרות להפעיל את המנוע והרכב לא מסוגל לנסוע כלל.
המצבר מורכב מתאים חשמליים שתפקידם לספק כוח חשמלי לכל חלקי הרכב הזקוקים לאנרגיה כמו המנוע, החלונות החשמליים ועוד.
קיימים כמה סימנים המעידים על כך שהמצבר נחלש או התרוקן:

הרכב נכבה לעתים תכופות.
• התאורה מהבהבת או חלשה, עקב בעיה של אי אספקת האנרגיה.
• קושי בהתנעת הרכב.
• נורית אזהרה על המצבר, נדלקת בלוח המחוונים לעתים תכופות.

אז מה עושים הלאה?

בכל המקרים הללו חשוב לטפל בבעיה ולבדוק את מצבו של המצבר ללא דיחוי, כדי שלא יקרה מצב שתיתקעו עם הרכב באמצע הדרך או לא תוכלו לצאת למחוז חפציכם כי הרכב לא יתניע.
אחת השיטות החדשניות והנוחות היא הגעתו של טכנאי מחברת ענק המצברים למיקום בו חונה הרכב כדי לבדוק אותו ולראות אם אכן הבעיה ברכב נובעת מריקון המצבר.
הלקוח מתקשר לחברת ענק המצברים, ומבקש שאיש שירות יגיע כדי לבדוק את המצבר של רכבו כי קיימת אפשרות שהוא התרוקן ולכן חלות אצלו כמה תקלות ברכב.
הלקוח יעביר למוקד השירות את מלוא המידע על מיקום הרכב, סוג הרכב והדגם הספציפי וכל מידע רלוונטי נוסף.

אנשי השירות של ענק המצברים ממוקמים בסניפים רבים ברחבי הארץ ועם קבלת קריאת השירות אחד מהם יוצא לדרך ולוקח עמו מצבר חדש במקרה צורך.
בהגיעו לרכב הוא בודק את מצב המצבר אם הוא מלא או ריק.
על פי הממצאים הוא מיידע את הלקוח אם באמת הבעיה הטכנית ברכב נובעת מהעובדה שהמצבר התרוקן ולכן הוא לא מתפקד או שהמצבר תקין וכנראה התקלה נובעת מבעיות אחרות ברכב ויש לגשת למוסך כדי לפתור את התקלה.
אם אכן הבעיה היא במצבר, הטכנאי מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו את המצבר החדש שהביא אתו במקרה צורך.
הפעולה נמשכת כמה דקות ולאחריה מנסים להפעיל את המנוע.
ברוב המקרים ההתנעה היא קלה והרכב חוזר לתפקד באופן מלא.

למה לבחור בענק המצברים?

כדי לפשט את עניין התשלום ולהקל על הלקוחות, אפשר לשלם במזומן או בכרטיס אשראי וכך מסתיים התהליך במהירות והלקוח יכול לנסוע לענייניו.
שיטת השיווק הייחודית הזו של ענק המצברים יוצרת חיים קלים ונוחים מאד ללקוחות. היא חוסכת עלויות של גרירת הרכב למוסך, בזבוז זמן יקר והרבה כאבי ראש.
הנהלת ענק המצברים מודעת לתסכול הרב של כל נהג כשיש תקלה ברכב, מבינה את הצורך לפתור את הבעיה באופן מהיר ובלי טרחות מיותרות ובלגן בלוח הזמנים של כל אחד מהם עקב התקלה ברכב.

המצבר הוא פריט קל יחסית שאפשר לשאת ברכב או באופנוע, התקנתו של מצבר היא פעולה קלה ופשוטה וההתקנה יכולה להתבצע בכל מקום ואין צורך להרים את הרכב לגובה במוסך לשם כך.
מכלול הנקודות הללו מאפשרות לבצע את ההליך הייחודי של התקנת המצבר במיקום שבו נמצא הרכב ללא צורך בהגעה של הרכב למוסך.
שירות הלקוחות של ענק המצברים הוא שירות ייחודי הקשוב לצורכי הלקוחות ולבקשותיהם, צוות הנציגים עושה כל שניתן כדי שהטכנאים יגיעו תוך זמן קצר ללקוח ויפתרו עבורו את הבעיה.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מתי מומלץ להחליף מצבר?
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן