המצבר שבק חיים - מתקשרים לענק המצברים

נגמר המצבר – מה עושים?

ביום שני, אחרי המרתון הרגיל של ההתארגנות בבוקר, והסעת הילדים לגנים ולבית הספר סוף סוף נכנסתי לרכב כדי להגיע בזמן לעבודה,
אך לרכב באותו הבוקר היו תכניות משלו, כנראה התעייף ולא היה אפשר להתניע את המנוע.
ניסיתי כמה וכמה פעמים, חשבתי שאולי יש בעיה בקודן או שנגמר הדלק אך הכול היה תקין.
אחרי פתיחת מכסה המנוע, סקירה קצרה של המכשור ושיחה עם הבעל, הבנתי כי ככל הנראה נגמר המצבר – מה עושים?

הפעולה הראשונה שעליה חשבתי הייתה להתניע את הרכב באמצעות כבלים, אבל בשעת בוקר מוקדמת כשכולם ממהרים למקום עבודתם זו הייתה משימה בלתי אפשרית, בזבזתי זמן רב ולא מצאתי אף אדם שיוכל לסייע לי.
חברה סיפרה לי על ענק המצברים, חברה העוסקת בייבוא ושיווק של כל סוגי המצברים בעלת סניפים רבים בכל הארץ.
השירות הייחודי אותו מעניקה חברה זו היא הגעת טכנאי לרכב המושבת בכל מיקום בארץ מגדרה עד חדרה, שליפת המצבר הישן והתקנת המצבר החדש בו במקום.

התקשרתי למשרדי החברה, כבר בתחילת השיחה התרשמתי שמדובר בחברה בעלת תודעת שירות גבוהה, הכול זרם בקצב מהיר,
נציגת השירות קיבלה את כל המידע על מיקומי ועל סוג הרכב שלי, בדקה אם יש טכנאי בסביבה,
בדקה אם יש להם במלאי את המצבר המתאים לרכב שלי ולאחר ביצוע כל התיאומים, הבטיחה לי חגיגית שתוך כחצי שעה יגיע אלי טכנאי.

האמת היא שהייתי מיואשת מהבלגן של הבוקר, האמנתי לבחורה הנחמדה אך זה נשמע לי טוב מדי ולא כל כך הגיוני. אבל הרבה ברירות לא היו לי, המתנתי ברכב,
המרתי את הזמן האבוד לזמן עבודה, ביצעתי שיחות טלפוניות לעבודה, הודעתי שאני תקועה עם הרכב ואינני יודעת מתי אגיע למשרד אם בכלל.
ביצעתי את כל המטלות הדחופות, עניתי על מיילים מהסלולרי וקיוויתי שמהר מאד תיפתר הבעיה ואוכל להמשיך בתכניות המקוריות שלי לבוקר זה.

אחרי פחות מחצי שעה הגיע הטכנאי ! הרגיע אותי, אמר לי אל תדאגי תוך כמה דקות אני פותר את הבעיה ותוכלי לנסוע.
ואכן כך היה – הוא הוציא את המצבר הישן, ערך בדיקה מקיפה והודיע לי שהמצבר התרוקן ולכן אינו פועל ואין ברירה אלא להתקין חדש.
העלות של מצבר חדש שהוא ציין הייתה סבירה בהחלט ואישרתי לו את התקנת המצבר החדש שהביא אתו.
תוך כמה דקות הוא סיים את ההתקנה, ניסיתי להפעיל את המנוע ואכן הכל פעל באופן תקין.
הטכנאי החביב קיבל תשלום בכרטיס אשראי כך שלא הייתי צריך לנסוע לכספומט הקרוב ולבזבז זמן יקר נוסף, השירות היה אדיב אמין ומקצועי ונסעתי לי לדרכי שמחה ומאושרת.

אז אם גם אתם נתקעים עם הרכב בגלל בעיית מצבר, ממליצה לכם לפנות לענק המצברים.
שם תקבלו יחס אישי, שירות מקצועי זריז ואמין מטכנאי שיגיע אליכם עם מצבר חלופי, וכך אין צורך שתגררו את הרכב למוסך ותצטרכו לשלם עלויות כספיות מיותרות ולבזבז זמן יקר.
לענק המצברים סניפים רבים ברחבי הארץ ולכן ההגעה שלהם לרכב התקוע אורכת פרק זמן קצר יחסית מרגע קבלת קריאת השירות.
החברה מייבאת בעצמה מצברים איכותיים מכמה מדינות לכל סוגי הרכבים, האופנועים, משאיות, טרקטורונים ועוד. לכל מצבר מעניקה חברת ענק המצברים עד שלוש שנות אחריות על כל אחד מהם.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

נגמר המצבר – מה עושים?
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן