נורת מצבר

לוגו

נורת מצבר

אחד הכלים החזקים והמשפיעים ביותר שנתונים בידו של כל נהג לניתור מצבו הטכני של הרכב, הוא לוח המחוונים המותקן בקדמת הרכב. כל תפקודי הרכב השונים, חלק ממערכת הדלק ועד למחשב הרכב, מקבלים ייצוג על גבי נורות מפורטות שבמקרה הצורך מתריעות לנהג על בעיה כל שהיא. כך, קורה גם במערכת החשמל של הרכב, עם נורת מצבר ייחודית שנותנת הצצה לתקלות אפשריות במצבר. בדיוק מסיבה זו, חשוב לשמור על שגרת תחזוקה קבועה למערכת הנורות ולאפשר העברת מידע רציפה לנהג, בכל מקרה חירום שהוא.
חברת ענק המצברים מסייעת ללקוחותיה להתקין נורות מצבר בטיחותיות ולשמור על נסיעה חלקה ואיכותית בכל כלי רכב.

החלפת נורת מצבר – פעולה מצילת חיים

הצורך להחליף נורת מצבר בא לידי ביטוי בצורה ברורה מאוד, במקרים בהם אתם לא משקיעים מספיק משאבים בשגרת תחזוקה קבועה של הרכב שלכם. בין היתר, נורמת מצבר תקינה, יכולה לגרום לכם לבצע טיפול החלפת מצבר לרכב בדיוק במועד הדרוש לכם עם מינימום סיכון לכל מערכות הרכב השונות. ולכן, תימנעו ממצב בו אתם נתקעים לצד הדרך או נדרשים להזמין שירותי מצבר עד הבית. לטווח האורך, טיפול בנורת מצבר, יכול לצמצם משמעותית את עלויות האחזקה והתחזוקה של הרכב שלכם ולאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים שאתם נוסעים על רכב ברמת הבטיחות הנדרשת, לכם ולבני המשפחה שלכם. ולכן, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מפקידים את הרכב שלכם בידיים בטוחות ואיכותיות לטיפולים המהותיים ביותר שניתן לבצע.

טיפול קטן עם השפעה לטווח הארוך

אחת המשימות הכי חשובות של הצוות המקצועי של חברת ענק המצברים היא לשמור על תקינות מערכות החשמל בכל כלי רכב בו אנו נתקלים. ובדיוק מתוך הצורך הזה, אנו פועלים על פי אמות המידה המחמירות ביותר בתחום הרכב ועושים את כל המאמצים כדי להתאים את סל השירותים שלנו לכל לקוח באשר הוא. בהתאמה, אתם תוכלו להציג לנו את דרישות המחיר והדרישות הטכניות שלכם, כדי להיות בטוחים במאת האחוזים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה והבטוחה ביותר לכלי הרכב היקר שלכם.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

נורת מצבר