מצבר באשקלון

רוצים לקנות מצבר באשקלון? אל תחכו לרגע האחרון

מחפשים לרכוש מצבר באשקלון או בסביבה? אנחנו בטוחים שמצד אחד אתם מעוניינים לרכוש מצבר איכותי בלבד שישרת אתכם בצורה טובה ויפעיל את מכלולי החשמל ברכב כראוי, אבל בטוחים מצד שני שכמו ישראלים אחרים רבים, גם אתם מחליפים מצבר לרכב רק ברגע האחרון כשהמצבר שלכם מתקלקל.

מתוך הניסיון שלנו כאן בחברת ענק המצברים אנחנו יודעים לומר שזאת דרך בטוחה למדי לרכוש מצברים יקרים ולא תמיד מתאימים, וזה ממש לא משנה אם מדובר ברכב פרטי, ברכישת מצבר לקרוואן או בכלל מצבר לקטנוע. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להסביר למה לא כדאי לחכות עם זה לרגע האחרון ומה אפשר לעשות במקום.

בזבוז זמן יקר

הסיטואציה בה צריך להחליף מצבר מעכשיו לעכשיו היא נפוצה למדי ומן הסתם מתרחשת כאשר צריכים לעלות לרכב ולנסוע לאנשהו. זה משהו שאף פעם לא מתאים ועשוי לבזבז לנו זמן יקר ואפילו כסף אם אנחנו בדרך לעבודה. אם תדאגו להחליף את המצבר לפני כן, תוכלו לרכוש  מצבר בזול על ידי סקר שוק מקיף וחיפוש סבלני של מוצרים מתאימים.

בזבוז כסף

מה שחשוב לזכור זה שכאשר אתם קונים מצבר ברגע האחרון, אתם לא ממש עוצרים לבדוק איזה מוצרים מציעים לכם ובכלל לא שמים לב אם הציעו לכם מצבר טיטניום, אם מכרו לכם מצבר פריקה עמוקה שמתאים לרכבים ספציפיים ואם מותגים מסוימים כמו מצברי בוש או מצבר וולטה בכלל מתאימים לרכב שלכם. זהו מתכון בטוח לרכישה של מצברים שלא בהכרח מתאימים לכם ועשויים להיות יקרים מדי עבורכם.

מה עושים? מחליפים כמה חודשים מראש!

איך תדעו שצריך להחליף מצבר? ובכן, לכל מצבר יש תוחלת חיים ממוצעת ברורה וזה בכלל לא משה אם אלו דגמים של מצברי שנפ, דגמים שונים של מצבר סטארט סטופ – start stop או כל סוג אחר. אתם מוזמנים להתקשר ולשאול לגבי תוחלת החיים של המצבר שלכם ואנו נשמח להגיד לכם אם כבר רצוי להחליף אותו ואם עדיין לא אז מתי בדיוק. אל תהססו ליצור איתנו קשר!

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

מצבר באשקלון
Call Now Button דילוג לתוכן