מצבר ביבנה

קונים מצבר ביבנה: החשיבות של תעודת האחריות שמגיעה איתו

מחפשים לרכוש מצבר ביבנה? ובכן, אנחנו מאמינים שבין היתר חשוב לכם לרכוש מצבר בזול ולחסוך בעניין הזה וזה בהחלט דבר חשוב. יחד עם זאת, יש דבר פשוט שחשוב לדעת לגבי מצברים שישראלים רבים כלל לא מודעים אליו, וזה לא משנה אם קונים מצבר בנתניה, או דווקא מצבר במודיעין, או בכל אזור אחר בארץ למעשה.

אנחנו מדברים כמובן על תעודת האחריות שמגיעה עם הרכישה של מצבר, ואנחנו כאן בחברת ענק המצברים נתקלים יום יום בצרכנים שלא מכירים בחשיבות שלה ולא דואגים לצאת איתה ביד לאחר ההתקנה.

על מנת שתמנעו מהטעות הזאת בפעם הבאה שאתם רוכשים מצבר, וזה לא משנה אם רכשתם מדגמי מצברי ניסן פאוור או דווקא מצבר שנפ, אנו רוצים להסביר לעומק על החשיבות של תעודת האחריות שמתקבלת עם רכישת מצבר לרכב.

מידת האמינות של המצבר

זה לא משנה אם אתם רוכשים מצבר לקטנוע, מחפשים מצבר פריקה עמוקה או שאתם מעוניינים דווקא לרכוש מצבר לקרוואן, אתם מן הסתם רוצים להיות בטוחים שרכשתם מוצר איכותי, מקורי, חדש ותקין לחלוטין. תעודת האחריות שמתקבלת עם רכישת מצברים היא תעודה מטעם היצרן, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם אך ורק מצבר כזה ושחלילה לא מכרו לכם מצבר ישן, תקול או מזויף.

מידת האמינות של המוכר

אם קניתם מצבר והמשווק מסרב לתת לכם תעודה או מציע לכם תעודה מטעמו, זה צריך להדליק לכם נורה אדומה וזה בהחלט עשוי להעיד על כך שהמצברים הגיעו אליו בדרך לא דרך ויש סיכוי שלא מדובר במוצר איכותי.

תיקון והחלפה במידת הצורך

המותגים המובילים כמו מצברי בוש או מצברי וולטה ימכרו לכם לרוב מצברים איכותיים שיחזיקו לשנים ארוכות, אבל קורה מדי פעם שיש תקלה בלתי צפויה. תעודת האחריות שברשותכם תבטיח שבכל מקרה כזה, תוכלו להגיע למקום ממנו רכשתם את המצבר ולהנות מהחלפה או תיקון מהיר ללא כל עלות נוספת.

לסיכום – לאחר שבחרתם את המצבר שמתאים לכם, הקפידו לוודא כי אתם מקבלים את תעודת האחריות שמגיעה איתו.

 

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

מצבר ביבנה
Call Now Button דילוג לתוכן