מצבר בלוד

מצבר בלוד

רק טיפול אחד, מכל סדרת הטיפולים שעושה מכונית לפני הטסט השנתי, יכול להלחיץ את הנהג הממוצע יותר מכשלון בטסט עצמו. אנחנו כמובן מדברים על טיפול החלפת מצבר בלוד, שיכול לבוא בהפתעה גמורה ולהפוך למורכב אם אתם לא מטפלים בו בצורה הנכונה. חוסר תשומת לב לפרטים הקטנים, בכל מה שקשור לתחזוקת מצבר לרכב, עלול לגרום להשבתה מלאה של המכונית וצורך בהזמנת שירותי מצבר עד הבית שעולה לכם לא מעט כסף. לפיכך, לא משנה מה הוא גיל המצבר שלכם, אנחנו בענק המצברים ממליצים לכם לבצע בדיקות תקופתיות לתקינות המצבר סמוך ככל האפשר למועד הטיפול. וכך יהיו לכם את כל האינדיקציות הרלוונטיות למצבו של המצבר שיתנו לכם שקט נפשי בנסיעות שלכם.

שלושה שלבים מרכזיים בתהליך החלפת מצבר בלוד

כאשר הגעתם לשלב בו הרכב כבר לא מתניע באותה הקלילות ויש צורך לבדוק לעומק את מצבו של המצבר, או לבצע עבודות החלפת מצבר בלוד, חשוב לשים לב שאיש המקצוע עובר את כל השלבים המרכזיים בתהליך:

  1. בחינת המצבר הקיים – לא חייבים לזרוק את המצבר הישן אם אתם לא בטוחים שיש בעיה. שווה לבחון את מצבו של המצבר, לבצע ניסיונות להטענה של המצבר ולבדוק האם לא מדובר בתקלה שקשורה למערכות החשמל השונות של הרכב.
  2. התאמה של מצבר חדש – אם אין שום דרך להתניע מחדש את המכונית עם המצבר הנוכחי, אתם חייבים לחשוב על החלפה של מצבר בלוד עם אנשי המקצוע הנכונים. מומלץ לבחור את המצבר שלכם, על בסיס פרמטרים של עלות, עוצמת הפעלה ורמת המתח החשמלי. כל זאת כמובן לאור הוראות היצרן המחייבות. ולא, אתם עלולים לגרום לנזק חמור יותר למערכות החשמל ברכב שלכם ולגרום להשבתה מלאה של המכונית.
  3. התקנה בטיחותית ובדיקת המצבר – במקום לבצע התקנה חלקית ומסוכנת, מומלץ להפקיד את הטיפול בחיבורי מצבר לרכב, בידיו של אדם מנוסה עם כלי העבודה הנכונים למשימה.

המשימה הכי חשובה – לאבטח את מערכת החשמל של המכונית

אי אפשר להתקין מצבר לרכב, בלי לבדוק שהוא מחובר ומעוגן למקומו בצורה מאובטחת. אחרת המכונית שלכם יכולה לסכן את כל מי שנוסע בה או נמצא סביבה. לפיכך אנו, צוות חברת ענק המצברים מציעים לכם להגיע אלינו לבדיקה מהירה וטיפול נכון יותר במצבר שלכם, שישמור על המכונית נוסעת למשך כמה שיותר זמן ובתנאים מעולים של מערכת החשמל ברכב.

 

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

Call Now Button דילוג לתוכן