מצבר בקריות

כשאתם בסביבה ובאופן כללי: טיפים לרכישת מצבר בקריות

 אם אתם תושבי הסביבה שמחפשים מצבר בקריות, אתם בטח רוצים להיות בטוחים שאתם רוכשים את המוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. אנחנו כאן בענק המצברים מבינים את זה תמיד ולכן חשוב לנו שלכל לקוח שלנו יהיה את הידע החשוב של איך לרכוש מצברים בכל שלב בחיים.

לשם כך הכנו עבורכם מדריך קצר עם כמה טיפים חשובים לרכישת מצבר לרכב בכל שלב, בין אם אתם מחפשים מצבר בקריות, מצבר בתל אביב ובכל אזור המרכז או דווקא מצבר ברחובות והסביבה.

נשמח לעזור לכם שלב לרכוש מצבר לרכב שמתאים לכם!

איך לבחור מצבר בקריות 

ראשית – חשוב מאד לרכוש מצבר מתאים לסוג הרכב שלכם. אם יש לכם רכב חשמלי, יש לרכוש מצבר פריקה עמוקה. אם אתם רוכבים על דו גלגלי, אולי דווקא מצבר ג’ל זה מה שאתם צריכים, ואם יש לכם רכבים חזקים, אולי שווה לקנות מצברים מיוחדים כמו מצברי טיטניום. זכרו להתאים תמיד את המצבר לסוג הרכב.

רכישה ממשווק מורשה 

על מנת שתהיו בטוחים שכל מצבר שתרכשו הוא אכן מקורי, חדש ותקין לחלוטין, רכשו מצברים אך ורק ממשווק מורשה, וזה לא משנה אם אתם מעוניינים לרכוש מדגמי מצברי וולטה המעולים, מצבר שנפ שהוא חזק ואמין או מצבר טיטניום. אנו כמובן משווקים מורשים ונשמח לעזור לכם לרכוש מצבר חדש ואיכותי וכמובן מצבר בזול אם אתם מכוונים להוצאות נמוכות יותר.

אל תתפשרו על תעודת האחריות

בין אם רכשתם מצבר בפתח תקווה או דווקא מצבר במודיעין ובין אם נסעתם להתקנה עצמית או הזמנתם מצבר עד הבית – זכרו תמיד לקבל את תעודת האחריות שמגיעה לכם עם כל רכישה של מצבר בכל שלב בחיים. התעודה הזאת מבטיחה קודם כל שמדובר במוצר חדש ותקין לגמרי ושנית מאפשרת לכם החלפה או תיקון במידת הצורך.

לסיכום – רצוי להתאים קודם כל מצבר לסוג הרכב, לאחר לוודא כי המשווק הוא מורשה ולבסוף לא לוותר על תעודת האחריות. בהצלחה – נשמח לעזור לכם בכל שלב לרכוש מצבר בקריות ובכל אזור אחר בארץ!

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

מצבר בקריות
Call Now Button דילוג לתוכן