מצבר לאופנוע

מצבר לאופנוע

חוויית הנסיעה על אופנוע היא לא סתם חוויה, אלא בעייני רבים התמכרות של ממש. וכלל שעוברות השנים הקהילה הישראלים של רוכבי האופנועים רק הולכת ומתרחבת. עם כניסתם לשוק של מותגים אופנועים חדשים עולה הביקוש לחלקי חילוף איכותיים ובראשם מצבר לאופנוע מפס הייצור של המותגים הכי גדולים ואהובים. זו היא משימה לא קלה, לענות על דרישות מקצועיות של רוכבים מנוסים. ואנחנו, אנשי חברת ענק המצברים רוצים ומצליחים לעמוד בה בכל פעם מחדש.

קומפקטיות ועוצמה – מה כל כך מיוחד במצבר לאופנוע?

כאשר מסתכלים על הדרישות של רוכבי האופנועים לרכישת מצברים לאופנוע עולות על פי רוב שלוש מגמות עיקריות:

קטנים משמעותית ממצברים שמיועדים להתקנה בכלי רכב פרטיים. זו היא דרישה מכאנית לא נקבעת על ידי הרוכבים, אלא על ידי היצרנים והיא נובעת מעצם היותו של האופנוע כלי תחבורה קומפקטי.

התקנה שדורשת יותר תשומת לב, בשל המבנה השונה. במיוחד אם אתם בוחרים לפנות לעזרתם של נותני שירות מתחילים, חוסר הניסיון עם מערכות האופנוע עלול להביא לתוצרים מאתגרים. ולכן מומלץ לפנות לטיפולים רק במוסכים מנוסים ומוכרים.

דרישה ליצירה של מצברים עוצמתיים יותר. אצל האופנועים הגדולים (בעיקר אופנועי השטח), חוויית הנהיגה טמונה בעוצמה המתפרצת של המנוע. ולכן אי אפשר לזלזל כלל בחשיבותו של מצבר אופנוע איכותי וחזק, גם אם הוא קומפקטי וחבוי. הרוכבים מצפים לקבל את שתי האופציות ונכונים לעשות הכל כדי להתאים את המצבר המושלם לכלי שלהם.

טיפול מסור ודואג לאופנוע היקר שלכם

כל מה שאתם, בעלי האופנועים בישראל, צריכים לעשות כדי למצוא מצבר לאופנוע הוא לפנות לעזרה מקצועית של חנויות מומחיות במצברים. בשיחה פשוטה עם כל אחד מאנשי הצוות של חברת ענק המצברים תגלו אינספור מותגים, ספקים ומשווקים של מצברים מהם ניתן לבחור את המוצר הבא לאופנוע שלכם. זאת כמובן, לצד שירותי התקנה מיומנים, שדואגים לשמר את כלי התחבורה שלכם במצב שיא. החל מהנסיעה הראשונה עם המצבר החדש תחושו בהבדל ותתמכרו לעוצמה של המצברים, מבלי לחשוש מתקלות נוספות.

מצבר לאופנוע – כמה סוגים יש?

מצברי אופנועים מתחלקים לשני סוגים:
-מצברי חומצה
-מצברי ג’ל

מצברי חומצה מספקים כמויות גדולות של אנרגיה בזמן קצר ודורשים תחזוקה מתמדת, הם פולטים גזים רעילים ועל כן דורשים אוורור תמידי.
מצברי ג’ל אורך חייהם ארוך יותר ועל כן הם משמשים לטווח ארוך יותר ממצברי חומצה.
הם אינם זקוקים לתחזוקה מתמדת ואינם פולטים גזים רעילים, הם נחשבים למצברים איכותיים יותר.

בענק המצברים תמצאו בדיוק את המצבר המתאים לכם לכל סוג אופנוע: מצבר לימאהה, מצבר להארלי, מצבר לקוואסאקי, מצבר לדוקאטי ועוד…
לכל אופנוע מתאים מצבר באמפר שונה ע”פ דגם האופנוע, סמ”ק והשנת ייצור.

רוצים לעשות בדיקת תקינות למצבר שלכם? יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? רוצים לוודא איזה מצבר מתאים לאופנוע שלכם? רוצים לרכוש מצבר חדש? לקבל הצעת מחיר? לבצע התקנה? המצבר רק התרוקן ואתם רוצים להטעין אותו?
 חייגו לענק המצברים ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם בפתרון הבעיה.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מצבר לאופנוע
Call Now Button דילוג לתוכן