מצבר לסירה

טיפים לרכישת מצבר לסירה

רוב הלקוחות שמגיעים אלינו מחפשים מצבר לרכב יבשתי ולרוב מדובר על רכבים פרטיים, משאיות ורכבי עבודה, ולפעמים מחפשים גם מצבר לקרוואן או מצבר פריקה עמוקה לרכבים חשמליים.

עם זאת, נראה שאחת לכמה זמן מגיעים אלינו לקוחות חובבי שיט ואוהבי הים, השואלים לגבי רכישת מצבר לסירה.

כמובן שאנחנו כאן בחברת ענק המצברים מאמינים שכל אחד צריך להכיר לעומק את הסוגים השונים של מצברים, ולכן חשוב לנו לתת כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא מצבר לסירה בכל פעם שאתם צריכים לרכוש אחד כזה.

אנו מזכירים שאם יש לכם שאלות לגבי רכישת מצבר ברחובות, מצבר במודיעין, מצבר ברמת גן או בכל נקודה אחרת בארץ, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לענות על הכל!

חפשו מותגים מובילים

דגמים שונים של מצבר שנפ, מצברי וולטה שהם איכותיים או מצברי ניסן פאוור – כשאתם קונים מצבר לסירה שלכם כדאי בהחלט ללכת על מותג גדול ומוביל שייתן לכם הרבה שקט נפשי. כמובן שאפשר ללכת על מותגים פחות מוכרים מהמזרח, אבל אנחנו בהחלט לא ממליצים על זה.

תעודת אחריות

זכרו שבכל רכישת מצבר שאתם עושים אתם צריכים לקבל תעודת אחריות מלאה מטעם היצרן. היא מבטיחה קודם כל שמדובר על מוצר מקורי, אמין וחדש בלבד, ושנית זה אומר שכאשר תהיה תקלה במסגרת תקופת האחריות, אתם זכאים לתיקון מהיר או החלפה במידת הצורך. אל תתפשרו על הדבר הזה גם כשאתם קונים מצבר לסירה ואל תקנו אף מצבר בלי תעודה גם אם זה בשביל לקנות מצבר בזול.

משווקים מורשים

לבסוף, אנו ממליצים לקנות גם מצברים מהסוג הזה ממשווקים מורשים בלבד ולא מאף מקום אחר. רק משווקים מורשים ידאגו לכם למוצרים איכותיים ויוכלו להציע לכם את המחירים הטובים ביותר בשוק, ממש כפי שאנו יודעים להציע.

אם יש לכם שאלות נוספות ואתם מחפשים מצבר איכותי שישרת אתכם לשנים ארוכות, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה, ואפילו להציע לכם שירות ייחודי של מצבר עד הבית לסירה שלכם.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם:
072-390-1116

אוליי יעניין אותך גם:

מצבר לסירה
Call Now Button דילוג לתוכן