מצברי בוש

חברת בוש הטביעה את חותמה על תעשיית המצברים הבינלאומית בשנת 1922, בה החלה לייצר מצברים איכותיים עבור רכבים פרטיים ומגוון שימושים נוספים, ומאז היא ממשיכה לפתח את קו המוצרים שלה בהתאם לצרכי תעשיית הרכב ברחבי העולם.
מצברי בוש מתאימים למגוון כלי רכב ומגוון שימושים, ידועים ברחבי העולם כמצברים מתקדמים, ואיכותיים, שניתן לסמוך עליהם לאורך כל הדרך.

מצברי בוש בחזית הטכנולוגיה

חברת בוש המפתחת מגוון פתרונות מתקדמים בתחום המצברים, שמה לה למטרה לענות לצרכיו הדינאמיים של השוק העולמי.
בין אם מדובר במצברים לרכב, מצברים תעשייתיים, מצברים ימיים או מצברים לרכבי שטח, המוצרים המתקדמים של בוש, נמצאים ברוב המקרים לפחות צעד אחד לפני המתחרים. 

מצברי בוש לרכב פרטי

לאחר שמונים וחמש שנות שיווק ומכירות של מצברים מסביב לעולם, סביר להניח כי שבקטלוג של חברת בוש תוכלו למצוא מצבר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.
המצברים מתוכננים ומיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לספק לרכב שלכם את המתח הדרוש להתנעה ולספק את צרכי האנרגיה של המכלולים השונים המותקנים בו, ללא צורך בטיפולים.

מצברי בוש למשאיות

ריבוי מערכות צורכות אנרגיה, טווחי פעולה ארוכים במיוחד ולעיתים גם טמפרטורות קיצוניות, מעמידים אתגרים משמעותיים בפני מצברים למשאיות.
מצברי בוש למשאיות מבטיחים אספקת מתח קבועה ויציבה גם במהלך משימות קשות במיוחד.
הודות לטכנולוגיה הייחודית של בוש.
המצברים אינם זקוקים לטיפולים שוטפים והעמידות הגבוהה שלהם מאפשרת לבעלי משאיות ומנהלי ציי רכב לחסוך לא מעט כסף וזמן.

מצברים ימיים

מצברי בוש המיועדים לכלי שייט, מתוכננים בקפדנות על מנת להציע שילוב בין מצבר סטנדרטי המספק את המתח הדרוש להתנעת המנוע, לבין מצבר שמטרתו היא אספקת מתח נמוך לאורך זמן.
המצברים מיועדים לכלי שיט ומתאפיינים במבנה מאסיבי המגן עליהם מפני הטלטלות העלולות להיגרם עקב תנאי ים קשים.

מצברי פריקה עמוקה

מצברי פריקה עמוקה מיועדים ללא מעט שימושים תעשייתיים ואזרחיים ביניהם: מכוניות חשמליות, רכבי גולף, סירות, כסאות גלגלים קלנועיות ועוד.
בוש מייצרת מגוון מצברי פריקה עמוקה המבטיחים אספקת מתח יציבה לאורך זמן.

קניית המצבר ברשת ענק המצברים

רשת ענק המצברים היא רשת בפריסה ארצית המתמחה בשיווק והחלפת מצברים איכותיים לכל כלי הרכב.
הניסיון העשיר אותו צברו אנשי המקצוע של הרשת מאפשר להם להתאים עבורכם מצברים איכותיים ואמינים שיענו על צרכי הרכב שלכם, במחירים המשתלמים בישראל. 

מצבר עד הבית

מעבר להיותה מקור משתלם ואמין למגוון רחב של מצברים לשימושים שונים, מפעילה רשת ענק המצברים את שירות החלפת מצבר עד הבית. ענק המצברים זקוקים להחלפת מצבר? אין צורך לגרור את הרכב למוסך או לחפש כבלים.
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לרשת ענק המצברים, וטכנאי מצברים יגיע עד אליכם, יבדוק את המצבר הנוכחי שלכם ובמידת הצורך, יחליף אותו במצבר חדש.

צוות ענק המצברים זמין לשירותכם​:
072-390-1116

מצברי בוש
מצבר עד הבית מצבר בתל אביב מצבר בראשון לציון מצבר ברחובות מצבר בפתח תקווה מצבר ברמת גן מצבר במודיעין מצבר בנתניה מצבר בלוד מצבר בבני ברק מצבר בראש העין מצבר ברמלה מצבר ברמת השרון מצבר בגבעתיים מצבר בבת ים מצבר בכפר סבא מצבר בחולון מצבר בירושלים מצבר בחיפה מצבר בנס ציונה מצבר בגני תקווה מצבר בחדרה מצבר בהוד השרון מצבר לרכב מצבר בוש מצבר טיטניום מצבר שנפ מצבר וולטה מצבר ניסן פאוור מצבר ורטה מצבר יד שנייה מצבר בבית שמש מצבר במזור מצבר בבן שמן מצבר באזור מצבר בסביון מצבר בעפולה מצבר ביבנה מצבר בגדרה מצבר קריית גת מצבר בבאר שבע מצבר 72 אמפר מצבר 60 אמפר מצברים בזול מצבר באשקלון מצבר באשדוד מצבר בגבעת שמואל Call Now Button דילוג לתוכן